Pagina 1 van 1
Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 09 juli 2013
door Mar
Hallo allemaal,
Wat spreekt jullie meer aan?
Een foto van een t-shirt met witte achtergrond en niets anders dan het shirtje óf een foto van een persoon die het shirtje draagt met op de achtergrond een speeltuin?
Ik heb gehoord dat op bijvoorbeeld blog sites/advertentie sites de 'levende' foto's het beter doen, maar geldt dat ook voor je webwinkel?
Bedankt alvast en ik ben verder niet geïnteresseerd in 360 graden fotografie.
Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 09 juli 2013
door Hilda
Ik denk dat dat uiteindelijk je eigen keuze moet zijn. Wat voor sfeer wil je geven aan je webwinkel? En hoe doen je concurrenten de productfotografie? Als zij ook bijna allemaal op paspopjes met witte achtergrond doen, zou het misschien juist wel interessant zijn om de productfotografie anders te doen. Ook om eruit te springen, en een unieke uitstraling aan je webwinkel mee te geven. Je zou ook voor beide opties kunnen kiezen. Waar je de model/buiten foto's als eerste hebt, en dan nog een paar duidelijke studiofoto's voor witte achtergrond.
Ikzelf ben hier ook nog mee bezig. Van sommige leveranciers kan ik wel de stockfoto's gebruiken, van andere niet. Maar ik wil wel dat er een bepaalde lijn/sfeer in de productfoto's zit.
Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 09 juli 2013
door Shoppagina.nl
Is het niet een optie beide te doen? Een leuk model om de bezoeker te verleiden het artikel aan te klikken en dan ook foto's van het artikel zonder model als extra afbeeldingen bij het product. Het is algemeen bekend dat de gemiddelde webshopper zoveel mogelijk informatie over het product wil. Verschillende plaatjes dragen daar natuurlijk flink aan bij.
Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 28 juli 2013
door moineau
Wat ik zelf altijd erg sjiek vind is kleding die op een mannequin gefotografeert is. Voorbeeldje:
http://shopruche.com/kearney-striped-co ... louse.html
Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 19 augustus 2013
door bartjuh
Op een pop welke je 360 graden kan draaien

Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 20 augustus 2013
door netzofashion
Hier stem ik mee in, je behoud indien je fotografeer software het ondersteund ook de mogelijkheid om het toch 360 graden te maken. Erg chique en gelikt ziet het er uit en de klant kan nagenoeg alles bekijken!
Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 20 augustus 2013
door Gerhard
Vind het juist niets dat het op zo'n pop staat, vaak vallen de shirts dan heel erg verkeerd zonder enige vorm.
Onderstaande vind ik wel mooi :
Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 20 augustus 2013
door netzofashion
Gerhard schreef:Vind het juist niets dat het op zo'n pop staat, vaak vallen de shirts dan heel erg verkeerd zonder enige vorm.
Onderstaande vind ik wel mooi :
Dit is inderdaad ook netjes, echter moet elk plaatje wel evenredig en gelijk zijn, dan is het zeker ook een goede optie.
Re: Productfoto's van t-shirts
Geplaatst: 24 augustus 2013
door Mar
Dit topic was ik even uit het oog verloren, maar bedankt voor de reacties alleszins.
Nog steeds ben ik er niet helemaal uit; dus ik heb nu de meeste items op de 'levendige' manier gepresenteerd. Op de artikel detail pagina kan men een of meer vlakke foto's bekijken en een omschrijving lezen.
Beide soorten foto's worden doorgaans geleverd door de leveranciers.
Mijn plan is nu om over een aantal weken alles op de andere manier te presenteren en te kijken hoe dat gaat.