Yup, een bekende.
Waar ik naar streef is dat we enkele lijntjes hebben lopen uit figuur 1 die elkaar aanraken. Oftewel een lijntje die stijgend is naar matury en 1 (of meerdere..) die zich nog in een eerdere fase bevinden.
Dan kom je gelijk weer uit bij een bevinding uit het onderzoek: kleinere ondernemers gaan vaak sales bedrijven van produkten die ze nabij liggen. (herkenbaar!)
Wil je echt tot 2020 overleven zul je denk ik zo professioneel moeten zijn om ook rising stars te positioneren welke verder van je bedje staan.
Hier op doorgaand; gezien de resultaten is het denk ik waarschijnlijk dat 80% niet een dusdanige cashcow heeft weten op te zetten dat ze kunnen inzetten op een aantal rising stars. Met als gevolg dat als de cyclus van hun produkt neerwaarts zal gaan hun bedrijfje ook zal stoppen.
Einde avontuur.
Alles bij elkaar geeft het rapport meer dan voldoende aanknopingspunten om met een aantal gedreven ondernemers meer kruisverbanden te leggen
Zo, ik ga nog een uurtje tijd besteden aan een andere trend; clicks & bricks
