Pagina 1 van 1

Nederlandse leverancier gezocht!

Geplaatst: 11 februari 2014
door JairoFashion
Wij van JairoFashion, zijn op zoek naar Nederlande leveranciers die de mode trends van nu leveren. Wij zoeken ook grote maten dames kleding leverancier met hippe kleding!
En eventueel schoenen!

Hebben jullie nog ervaringen met Zentrada?
Ik zoek ook daar een Nederlandse leverancier iemand nog tips?

Liefs, Jairofashion

Re: Nederlandse leverancier gezocht!

Geplaatst: 11 februari 2014
door Zyra
Nooit wat bij Zentrada besteld, soms wilde ik wel, maar vind het eigenlijk allemaal troep (als het om cosmetica gaat lijkt het meer om afgekeurde producten te gaan die dan voor €1,- bij Big Bazar te koop is).

Re: Nederlandse leverancier gezocht!

Geplaatst: 12 februari 2014
door JairoFashion
Zyra schreef:Nooit wat bij Zentrada besteld, soms wilde ik wel, maar vind het eigenlijk allemaal troep (als het om cosmetica gaat lijkt het meer om afgekeurde producten te gaan die dan voor €1,- bij Big Bazar te koop is).
Bedankt voor de tip, ik wil er meer kleding gaan bestellen. Ze hebben wel leuke kleding!

Re: Nederlandse leverancier gezocht!

Geplaatst: 12 februari 2014
door Het Varaantje
Zentrade is een platform tussen groothandels en winkels. Zentrada zelf verkoopt niets ze verlenen een dienst.