Beste Healingjewel,
Bij vragen kan onze helpdesk u verder helpen:
https://www.logivert.com/index.php?acti ... =A_contact[/quote]
Beste Logivert,
Ik ben vanaf het moment dat ik 50 euro moest betalen voor 'support' ermee gestopt.
Ik kreeg daarvoor vrijwel standaard als antwoord op mijn vragen dat ik de online handleiding maar moest lezen of moest updaten. In de handleiding kon ik echter helaas mijn antwoorden niet vinden want het gaat doorgaans om fouten in jullie software.
Voor dit issue met dollarteken heb ik jullie per mail benaderd en heb ik via de helpdesk wel antwoord gehad. Maar dat antwoord is weer: updaten.
Dat doe ik dus niet meer want na mijn laatste update ben ik 2 dagen bezig geweest om alles weer goed te krijgen. De customized CSS werkt namelijk ook niet goed.
Ook vermelden jullie niet in de release notes wat jullie in welke CSS hebben gewijzigd. Dus heb je overwrites in je custom CSS dan is dat misschien over jullie updates heen en ben je ook ver van huis. Overigens heb ik jullie release notes erop na geslagen of er issues waren met valuta's en daarbij stond dit specifieke probleem niet aangegeven.
Ik vind jullie software zeer ondoorzichtig en gebruiksonvriendelijk.
Dit 'dollarteken' issue is opgelost doordat ik de ingestelde landen ben gaan bekijken.
ik had onlangs een aantal landen toegevoegd aan de webshop namelijk.
Ik merkte toen dat er iets helemaal niet spoorde met dat landenmenu. Je kiest in het menu aan de bovenkant het land en dan kun je 'm aan de onderkant van het menu bewerken.
Maar van het een op het andere moment lopen het geselecteerde land boven en het te bewerken land onder niet synchroom. Dus ik dacht: dollarteken - disfunctioneel landenmenu, wellicht zit daar iets verkeerd.
En inderdaad, ineens bleek Zweden bij mij als standaardland te zijn ingesteld.
Nederland ook overigens. Zeer vreemd, dat je 2 basislanden kunt hebben maar ook dat het programma uit zichzelf vinkjes kan zetten! Vervolgens heb ik dat weer uitgevinkt, nog 15 keer gecontroleerd en daarna de volledige webshop opnieuw geüpload.
Toen was het probleem verholpen.
Wat ik heel erg hoop is dat jullie, ondanks (of dankzij?!!) alle kritiek die jullie te verduren krijgen o.a. hier op het forum, snel jullie visie over hoe je met klanten om hoort te gaan, weten om te draaien. Maak de online hulp weer gratis en omarm de (negatieve) feedback van je klanten en groei ervan! En snel, want de concurrentie gaat enorm hard.
Maak mensen niet machteloos want dat keert zich alleen maar tegen je mettertijd in deze open online wereld. Luisteren jullie niet naar jullie klanten of neem je ze niet serieus dan komt die feedback dus ergens anders terecht...
Waar is jullie eigen gebruikersforum gebleven eigenlijk?