Pagina 1 van 1
Mobiel verkopen
Geplaatst: 05 januari 2011
door Dirkjan
Wie verkoopt er al mobiel? Natuurlijk zijn de meeste websites ook wel via een iPad of ander apparaat met gewone browser te openen. En dus verkopen de meesten van ons ook graag via mobiele apparaten. Maar wie richt zich al echt op het mobiel verkopen? Heeft een aparte applicatie of echt moeite gedaan meer mobiel te verkopen?
Re: Mobiel verkopen
Geplaatst: 05 januari 2011
door Wouter Hol
Wij hebben al vaker bestellingen gehad die via een mobiel geplaatst zijn. Bij ons is eigenlijk alleen met de breedte van de site rekening gehouden met mobieltjes en tablets. Op de meeste smartphones zit tegenwoordig een browser die al heel goed normale sites kan openen. Een speciale site alleen voor mobieltjes zullen wij dus niet gaan doen omdat ik verwacht dat op termijn alle mobieltjes normale sites gewoon en leesbaar kunnen openen.
Re: Mobiel verkopen
Geplaatst: 05 januari 2011
door PeterPastoor
Onze webwinkel heeft nog een probleem met mobiele browsers. In ieder geval big met de iPhone en ik denk ook met de iPad. Ik moet nog contact opnemen met Shopfactory.
Re: Mobiel verkopen
Geplaatst: 05 januari 2011
door Ward
Bij ons hetzelfde beeld. Met een bestelsysteem dat niet speciaal is ontworpen voor mobiele apparaten, ontvangen we toch bestellingen via iPad, Android en iPhone (in die volgorde). Ook wordt vooral de iPhone veelvuldig gebruikt voor e-mail; dat lijkt me een aandachtspunt voor de uitgaande mail met bijvoorbeeld een bevestiging van de bestelling of een factuur.
Af en toe duikt er ook wel eens een PlayStation 3 of PlayStation Portable op. De (mobiele) console met browser lijkt marginaal belangrijker te worden. Te weinig om er werk van te maken, maar er zit een stijgende lijn in.