Ik heb al een jaar Shop to Go Pro en loop steeds weer tegen andere problemen aan waar ze geen oplossing voor hebben.
Ik ben van plan om e.e.a. maar eens op papier te zetten want ik zit langzamerhand te koken.
Mijn webwinkel al 18 dagen niet bereikbaar.
Als ik jullie kan helpen:
Op deze manier is het mogelijk contact op te nemen.
Vragen en klachten
Ons doel is om u hoogwaardige producten tegen zeer lage prijzen te leveren. Hierdoor wordt zoveel mogelijk online afgehandeld. Voor helpdeskondersteuning dient u eerst uw product te registreren. Daarna kunt u met uw unieke klantgegevens vragen stellen via de Helpdekspagina's op deze website.
Algemene vragen of klachten kunt u per e-mail aan ons doorgeven.
Wij zullen iedere klacht serieus nemen en zo snel mogelijk beantwoorden (mochten wij voor de beantwoording afhankelijk zijn van onze leveranciers, dan laten wij u dit weten). Het e-mailadres luidt:
info@invender.nl.
Mocht u onverhoopt niet tevreden zijn met onze service of producten en u wilt deze aan de directie voorleggen dan kunt u een aangetekende brief versturen naar het bovenstaande postadres en uw brief richten aan:
de heer Peter Dousma
Financieel Directeur
of de heer Raymond Lindemans
Commercieel Directeur