Wouter, dank voor je snelle antwoord. Ik zal er puntsgewijs op inhaken.
Wouter Hol schreef:Paypal is vrij aardig. Je klant moet dan al wel een paypal account hebben, maar hoeft verder alleen zijn email adres en wachtwoord in te voeren om te kunnen betalen.
PayPal Mobiel (de app) is inderdaad een leuke mobiele portemonnee, alleen is lang niet iedereen in Nederland even gecharmeerd van PayPal.
Wouter Hol schreef:Verder is iDeal via ING ook handig, want die stuurt de benodigde TAN code via sms. Bij andere banken heb je de reader nodig en dat is niet praktisch.
Mee eens. Waar iDEAL online de "de facto" standaard is, is mobiel betalen met iDEAL fysiek onhandig/onmogelijk bij banken zoals Rabobank en ABN AMRO. Die zijn kennelijk ook nog niet helemaal klaar voor betalen met je mobiel.
Wouter Hol schreef:Er zijn ook bedrijven die de betaling kunnen regelen via de telefoonrekening van de klant, maar dat lijkt mij eerlijk gezegd een vrij omslachtige methode en vanuit de klant gezien niet zo vertrouwd. Denk bijv. aan de belspelletjes en abonnementen voor ringtones etc.
Heb ik naar gekeken, maar betalen per sms, per gesprek of per minuut vallen om twee redenen af: de torenhoge kosten (telecomproviders verdienen er goed aan) en onze gemiddelde ordergrootte van € 85. Je kunt er inderdaad snel een paar euro mee afrekenen, maar om hoge telefoonrekeningen te voorkomen is grotere bedragen afrekenen opzettelijk lastig gemaakt.
In dit repertoire van (on)mogelijkheden mis ik dus op een of andere manier iets. Iemand nog suggesties?