Pagina 1 van 1

Affiliate : Wel of niet opzetten voor nieuw merk

Geplaatst: 03 januari 2012
door FeetT
Ik wil graag jullie meningen horen over de affiliate markt en de kansen-gevaren ervan.

Begin Maart lanceren wij een nieuw merk in de kledingbranche en zijn ons aan het verdiepen om affiliatepartners te accepteren om ons merk meer bekendheid te gaan geven. Graag jullie ervaringen/meningen over deze materie en waarom je het wel of niet zou doen.

Dank.

Danny

Re: Affiliate : Wel of niet opzetten voor nieuw merk

Geplaatst: 03 januari 2012
door Ward
FeetT schreef:Begin Maart lanceren wij een nieuw merk in de kledingbranche en zijn ons aan het verdiepen om affiliatepartners te accepteren om ons merk meer bekendheid te gaan geven.
Wil je een nieuw kledingmerk lanceren? Of een nieuwe webshop voor kleding als merk in de markt zetten? Is nogal een verschil en affiliatemarketing leent zich beter voor het tweede.

Re: Affiliate : Wel of niet opzetten voor nieuw merk

Geplaatst: 03 januari 2012
door FeetT
Ward schreef: Wil je een nieuw kledingmerk lanceren? Of een nieuwe webshop voor kleding als merk in de markt zetten? Is nogal een verschil en affiliatemarketing leent zich beter voor het tweede.

Beide eigenlijk. Het kledingmerk,bestaande uit specifiek maar 1 stuk kleding ,voor het gemak een sjaal assortiment, zal alleen online te verkrijgen zijn. Het is dus een combinatie van en een nieuw en een webshop waar de producten te verkrijgen zijn.

Danny