Als mama van drie dochters kijk ik misschien op een andere manier naar je webshop. Ik vind je foto's erg donker, dat doet echt afbreuk aan je site. Met een fotobewerkingprogramma kun je ze stukken beter krijgen. Ik denk dat wat extra foto's van een leuk detail of een bijzondere sluiting ook echt een must zijn. Of bijvoorbeeld een foto van de voor- en achterkant.
Verder zou ik meer van de kleding willen weten. Koop ik een bepaald merk? Want anders vind ik een shirtje met opdruk voor 8,50 redelijk duur. Je kunt ook het materiaal vermelden, is het shirtje of de broek van katoen of ander materiaal, ook in verband met overgevoeligheid van sommige mensen voor bepaalde stoffen.
Verder zou ik je aanraden ook wat meer neutrale meisjeskleding in te kopen, want nu heeft bijna alles frutseltjes en glittertjes erop en niet iedereen houdt daarvan. Ik niet in ieder geval
De site vind ik overzichtelijk maar wel een tikkie saai. Het gastenboek zou ik zeker anders gaan doen, nu staat er bijvoorbeeld deze reactie:
'ik wist niet dat je nu ook al kinderkleding verkocht. Blijf je dit wel doen dan?'
Ik weet natuurlijk niet wat hier de achtergrond van is, maar het komt niet echt betrouwbaar over. Dat zou ik dus zeker anders aan gaan pakken.
Veel succes!