Pagina 1 van 1

Voorstellen

Geplaatst: 15 januari 2012
door Iheartcosmetics
Beste lezers,

Ik heb dit forum nu een tijdje gevolgd en zal mij even aan jullie voorstellen. Ik ben een 22 jarige studente uit Groningen en zit al een tijdje na te denken over het beginnen van een cosmetica webshop met specifieke (buitenlandse) producten (denk VS en VK). Ik heb dit wereldje nu een tijdje gevolgd en denk dat ik nog wel een klein 'gaatje' in de markt heb gevonden waarmee ik heel wat Nederlandse vrouwen blij kan maken.

Ik heb mijn domeinnaam inmiddels geregistreerd en heb verschillende groothandels en websites benaderd. De volgende stap is KVK, importeren en de webshop daadwerkelijk opzetten. Hier wacht ik nog even mee tot ik wat vragen beantwoord heb van jullie, de KVK en de belastingdienst. Die vragen kan je dus straks verwachten in de andere topics, haha.

Het is in ieder geval bedoeld als een 'bijbaantje' voor mezelf, naast mijn studie. Over een half jaar begin ik aan mijn Master en in principe is het niet de bedoeling dat het een enorme tijdsbesteding wordt (tenzij het een gigantisch succes gaat worden, maar daar zet ik niet op in). In die zin wil ik het aanbod (in eerste instantie) dan ook beperkt en overzichtelijk houden.

Ik wil met name gewoon eens proberen te ondernemen, de 'gok' nemen, en ik moet zeggen dat ik er nu al ontzettend veel van leer. Ik vind het ontzettend spannend, misschien lukt het wel niet, maar we gaan het wel zien!

Ik wilde in ieder geval even een klein beetje over mijzelf vertellen zodat jullie beter weten wie ik ben!
Alvast bedankt voor jullie hulp,

Groetjes,
Madelien

Re: Voorstellen

Geplaatst: 18 januari 2012
door Guidance
Ha welkom, ik ben benieuwd hoe het uit gaat pakken :)

succes!

Re: Voorstellen

Geplaatst: 20 januari 2012
door FourSeasonsTrading
Hoi Madelein, welkom!Veel succes met je winkel en post nog s wat als je shop klaar is, ben benieuwd!

MVG Luc

Re: Voorstellen

Geplaatst: 23 januari 2012
door CasePlace
Wat leuk! Is inderdaad een heel handig bijbaantje naast je studie, neemt minder tijd in beslag en je kan zelf bepalen wanneer je werkt! Ik vind het zelf ook nog eens enorm leuk om te doen.

veel succes alvast en laat nog wat van je horen als je verder bent!