cd en dvd webwinkeltje

1
Hallo allemaal,

Ik ben nieuw op dit forum, dus lijkt het me goed om me even voor te stellen. Ik ben Freek en ben sinds een jaar gestart met een webwinkel.
De reden dat ik begonnen ben met de winkel was omdat mijn vader het erg leuk vind om CD's en DVD's te verkopen. Omdat hij dat zo leuk vind, wilde ik hem graag hierbij helpen door middel van een eigen website. 

Ik vind het erg leuk om met computers bezig te zijn, maar heb me helaas vergist in de enorme aantal mogelijkheden. Zo was ik ook eerst begonnen met Magento, maar dit ging mijn pet allemaal te boven, dus heb ik nu voor iets makelijkers gekozen, namelijk een PrestaShop webwinkel. Het probleem waar ik nu nog tegen aanloop is het adverteren, ik vind namelijk dat er nu nog te weinig bezoekers op de website belanden. Dus zo doende ben ik hier beland om extra tips en tricks te kunnen oppikken, om een goede website op te kunnen bouwen.

Groetjes Freek
www.PeterisBeter.nl

Re: cd en dvd webwinkeltje

2
Je wilt adverteren en ben hier voor een betere website. Zou inderdaad beginnen met het laatste. En als je meer bezoekers wilt uit de zoekmachine dan zul je eerst iets moeten hebben voor die zoekmachine en dat is tekst.
Wat verkopen jullie eigenlijk? Staat nergens? Omdat er niets staat verwacht ik nieuwe items maar het lijkt me tweedehands? 
Teksten per item?
Sommige links zit niets achter zoals aanbiedingen.
Wat zijn die engelse regels onderin?
Zending is jouw verantwoording en kun je niet uitsluiten in je voorwaarden.
Filteren op prijs. Zet ik hem op max (5) dan is er niets en zet ik hem op 4 tot 5 dan heb je er eentje van 5,93?
En ben je ingeschreven bij kvk en ben je een bedrijf? Of particulier? Staat niets op de website namelijk? En als je particulier bent mag je geen btw rekenen. (Er staat inclusief belastingen)
Dit is alvast iets, maar het belangrijkste is teksten plaatsen. 
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!