Hallo,
Voor een nieuw project zoeken wij Nederlandse webshops in de branche telefoons & telefoonaccessoires die dropshipping hanteren.
Dit zien wij als volgt voor ons:
- Op onze webwinkels worden de producten van u aangeboden.
- Als er bij ons bestellingen binnenkomen zullen wij deze bij u bestellen met een bepaald kortingsmarge zodat wij er ook aan verdienen.
(Wij weten niet of dit mogelijk is in de prijsmodule die u hanteert, zo niet dan valt daar wel iets op te verzinnen.)
- Zodra wij de bestelling bij u hebben gemeld en alle gegevens van de klant hebben ingevuld kunt u het verzenden naar de klant. (zonder factuur meegestuurd)
Waarom zou dit aantrekkelijk zijn voor u ?
- Doordat er via ons producten verkocht worden zal dit resulteren in meerder bestellingen bij u.
- Dat levert dus meer omzet op en dus ook meer winst.
- Wij richten ons sinds kort ook op de Belgische markt. Dit betekend een markt met minder concurrentie en de verzendkosten zijn beperkt (goedkoop). Die worden bij ons ook voor Belgische klanten doorgerekend en zal voor u geen extra kosten opleveren.
Heeft u interesse?
Mail dan naar:
Info@protects.nl
Met vriendelijke groet,
D. van den Berge
Webshops te koop
Te Koop: Webshop met diverse theesoorten en artikelen te koop
Te koop: webshop met een breed assortiment van losse thee, theecadeaus en aanverwante artikelen. Klanten zijn o.a. particulieren, tuincentra en horeca.
Statistieken
1 bericht