Beste webwinkeleigenaren,
Voor mijn studie Commerciële Economie ben ik op zoek naar een uitdagende afstudeerstage. Op dit moment volg ik de Minor 'Online Marketing' en ik zal tot januari kennis op doen van alle aspecten uit de Online Marketing wereld. Daarnaast heb ik ook al wat ervaring met Online Marketing bureau's.
Ik kan iets betekenen wanneer uw webshop niet goed genoeg presteert. Met mijn ervaringen kan ik voor u een strategisch marketingplan, online marketingplan of een verkoopplan verzorgen, waardoor uw webshop beter zal gaan presteren. Dit mag B2C en B2B zijn.
De eisen van school: 20 weken afstuderen vanaf eind januari/begin februari. Minimaal 5 werknemers (iets minder is ook geen probleem al is 1 persoon niet de bedoeling). Op HBO niveau.
Mijn eisen: Uitdagend, interessant bedrijf, regio Utrecht of West-Brabant.
Voor de voorwaarden en vragen, stuur me een privéberichtje!
Ecommerce Nieuws
- 11-09 Extra regels Amazon veroorzaakt onrust bij verkopers
- 10-09 Europese magazijnruimte groeit snel dankzij Chinese platforms
- 09-09 Aantal Nederlandse Temu-gebruikers groeit niet meer
- 05-09 Europa wil nieuwe regels om Chinese platforms onder controle te houden
- 29-08 Herbruikbare verpakkingen nog ver van standaard in ecommerce
Webshops te koop
Te Koop: Kleding-en schoenenwebshop NL/BE met dropshipping te koop
Dames- en herenkleding webshop. Dropship met aangepaste verpakking. Klantenservice en e-mail uitbesteed. 2-3 uur beheer. Internationale expansie voorbereid.
Statistieken
1 bericht
1 bericht
Plaats reactie