Partnerlink wel of niet doen?

1
Wij kunnen met onze webshop http://www.go-vapour.nl een partnerlink krijgen op een artikel verzamelsite met een hoge pageranking. Er wordt dan een link geplaatst op de homepage en bij ieder nieuw geplaatst bericht levert dit een backlink op. Op deze manier is het dus mogelijk vele backlinks te verkrijgen. Mijn concrete vraag is nu of dit zin heeft en hoe Google deze vorm van linkbuilding waardeert of juist afstraft. Graag jullie mening.

Groet,

Hans
Go-Vapour " De E-Sigaret Specialist"

https://go-vapour.nl/elektrische-sigaret-kopen/

Re: Partnerlink wel of niet doen?

2
Er wordt dan een link geplaatst op de homepage en bij ieder nieuw geplaatst bericht levert dit een backlink op
Als hij alleen op de homepage staat is het gewoon 1 backlink. Mooi toch? Dat een nieuw bericht ook op de homepage staat betekend niet dat er meer backlinks komen.

Re: Partnerlink wel of niet doen?

4
Go-vapour schreef:Wij kunnen met onze webshop http://www.go-vapour.nl een partnerlink krijgen op een artikel verzamelsite met een hoge pageranking.
Als je hiermee Google Pageranking bedoelt; PR bestaat niet meer, het wordt nog wel getoond, maar heeft totaal geen waarde. Kijk liever naar de bezoekersaantallen, de waarde van de pagina en de doelgroep van de pagina.[/quote]
Go-vapour schreef:Er wordt dan een link geplaatst op de homepage en bij ieder nieuw geplaatst bericht levert dit een backlink op. Op deze manier is het dus mogelijk vele backlinks te verkrijgen. Mijn concrete vraag is nu of dit zin heeft en hoe Google deze vorm van linkbuilding waardeert of juist afstraft. Graag jullie mening.
Ga gewoon voor 1 link op de homepagina in een leuk stukje tekst of op een pagina met gerelateerde inhoud. Niet elke link is hetzelfde waard.
Klaas Koopman - SEO Specialist & Affiliate Marketing Specialist (ook werkzaam als consultant)
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!