Re: kun je merkkleding verkopen?

4
Je mag inderdaad je jas overal verkopen binnen de EU. Daarvoor hoef je aan niemand toestemming te vragen. Je mag het alleen niet inkopen in bijvoorbeeld Amerika (of een ander land buiten de EU). Doe je dit toch dan kan je grote problemen krijgen.
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!

Re: kun je merkkleding verkopen?

5
Als we toch de uitzonderingen gaan opnoemen; je mag ook geen namaak verkopen en je mag geen reclamemateriaal gebruiken waar auteursrecht op zit, zonder toestemming van de rechthebbende. Dit zou bijvoorbeeld al het logo van het merk kunnen zijn. Wel is het bijvoorbeeld gewoon toegestaan om het merk te noemen op je shop.