Zoek leveranciers voor jumpsuits, broeken, shirts en jurkjes

1
Hoi!

Ik heb sinds paar maand een eigen webshop met succes, ik verkoop nu nog via facebook en het loopt best goed!! Ik koop nu nog kleding vanuit China.. Ik ben opzoek naar leveranciers in europa maar kan echt niks vinden! Ik ben opzoek naar hippe jumpsuits, jurkjes, broeken en shirts. Leeftijd 16-30. Schoenen en kinderkleding zijn ook welkom..

Re: Zoek leveranciers voor jumpsuits, broeken, shirts en jurkjes

4
Hoi!

Ben je toevallig op zoek naar een fijne, betrouwbare leverancier voor mooie bohemian style producten uit Nepal, India, Thailand en Indonesië? 
Wij exporteren allemaal prachtige producten direct bij de bron vandaan, en omdat wij in Azië niet veel geld nodig hebben om van te leven kunnen wij veel betere prijzen bieden dan bij de groothandel. 
Op onze facebookpage post ik dagelijks nieuwe producten, met foto’s en informatie. Wij kunnen ook op opdracht voor je shoppen, en is ook exclusiviteit mogelijk op alles wat wij aanbieden.
Ook help je ons onze droom na te streven, om met zijn drietjes de hele wereld rond te reizen en mooie projecten te starten in de ontwikkelingslanden die wij bezoeken.

Liefs, en bedankt. 
Sammy


Dit is de link naar mijn facebookpagina: https://www.facebook.com/Mamma-Nomad-Wh ... 710323586/
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!