Leverancier/groothandel bijtringen

1
Hoi! Ik ben voor mijn webwinkel opzoek naar een leverancier/groothandel die o.a. houten en/of silicone bijtringen verkoopt. 
Afbeelding
 zoals deze olifant. Ik heb mij al dagen suf gezocht op het internet, maar kan niks vinden. Kan iemand helpen?
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!

Re: Leverancier/groothandel bijtringen

6
Misschien off topic, maar gezien het product niet geheel onbelangrijk:
Hoe waarborg je dat de producten veilig zijn?
Als je ze zelf importeert of laat produceren ben jij er verantwoordelijk voor!

Re: Leverancier/groothandel bijtringen

10
Captain Pervert schreef: Ik zou niet zo snel een houten bijtring kopen eerlijk gezegd.
Helemaal niets mis mee. Bijvoorbeeld de rubberboom levert prima, niet splinterend hout. Mooie bijkomstigheid is dat die bomen maar zo'n 15 jaar rubber produceren en ze anders verbrand zouden worden. Ik zou eigenlijk geen directe reden kunnen bedenken waarom een bijtring van een niet nader gespecificeerd kunststof te verkiezen zou zijn, boven een houten exemplaar.