Ik wil inloggen in voorraadbeheer en krijg de melding "helaas is er een storing opgetreden in de verbinding met onze API, onze excuses". Klinkt dat bekend? Wachten tot het overgaat, of kan ik er actief iets aan doen?
In welk programma wil je precies inloggen dan? Want ik zou zo 1 2 3 geen programma kennen die letterlijk "Voorraadbeheer" heet?
Verder zal dat veel prorgammeurs best wel bekend voor komen, maar ik zou als ik jou was gewoon aan het bedrijf achter dit programma vragen wanneer zij verwachten dat het is opgelost en of je er iets aan kunt doen?
Te koop: E-commerce bedrijf in haarstylingtools met sterke marktpositie en diverse offline verkoopkanalen. Incl. partnerschappen met grote (hotel)ketens en sportscholen.