Van 2010 tot 2012 had ik een webwinkel in armbanden. Eerst ingekocht, daarna handgemaakt en als laatste stap zelf produceren. Met dat laatste heb ik besloten door te gaan onder een andere merknaam waardoor mijn vorige webwinkel is komen te vervallen.
Ik heb echter wel nog een stuk of 187 armbanden over, welke ik graag hierbij ter overname aanbied. De prijzen liggen tussen de € 1,- en € 4,- per stuk, excl. BTW en excl. verzendkosten. Gratis organzazakjes en beeldmateriaal.
Voor een overzicht van prijzen en afbeeldingen van de diverse armbanden ontvang ik graag een PB. Tips over andere locaties waar ik mijn armbanden te koop aan kan bieden verneem ik ook graag!
Dank,
Yvonne.
Re: Ter overname aangeboden: collectie armbanden.
2Als je me een PB stuurt omdat je interesse hebt, dan graag mèt e-mailadres zodat ik je het overzicht per mail kan sturen! 
