Voorraad beheren

1
Ik denk dan zo'n beetje iedereen hier wel iets van voorraad beheert. Maar in welke vorm? Houdt jouw software alleen bij dat je van artikel X er 2 hebt, of vertelt hij ook waar ze liggen?

En hoe ligt je voorraad er uberhaupt bij? Is dat thuis in een mandenkast of heb je een magazijn met 20 man personeel? En hoe wordt het gemanaged?

3
Dat is op zich een redelijk kloppende foto van mijn mandenkast ja ;)

Zo zag ons oude magazijn er uit (sorry voor de vage foto)
Afbeelding


Dan weet je dat je te klein magazijn te klein aan het worden is.

Ik ben overigens ook in de garage begonnen hoor, dus schroom je niet :)
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!

8
Trouwens wel een goeie tweep zo te zien, die gaan we volgen!

Is het nog een tip voor een topic? Twitter?
360-spin.nl
[url]http://www.360-spin.nl[/url]

12
admin schreef:
Mieke schreef:Ik heb even lopen googlen wie je dan wel mag zijn, maar kwam direct dit tegen:
http://twitter.com/WouterHol/status/22826006237
Ha Mieke, die kwam ik inderdaad direct ook tegen. Waarop ik Wouter natuurlijk hartelijk welkom heb geheten. Waarop Wouter gelukkig reageert.

Blijkbaar is Wouter een professionele ecommerce ondernemer die ons nog wat kan leren? Daarvan hebben we er zeker niet genoeg.
:D :D Always look on the bright side of life... :lol:

(Ik volg jullie allebei nu, nog wel met privé-account, want moet even inloggen op de andere)
http://aagjedoeken.wordpress.com/

14
Wouter Hol schreef:Niet persoonlijk bedoeld overigens hoor, die tweets van mij :)
Zoals ik al zei. Mensen die goed zijn in ecommerce en denken ons wat te kunnnen leren, zijn zeer welkom! Ik merk dankzij deze discussie wel dat er opeens 2-3 Twitter volgens bijgekomen zijn?

We gaan met dit topic een beetje offtopic dus het liefste verwijder ik de discussie rond Wouter zijn Tweet.

Daarnaast zijn we de profielen paginas wat aan het aanpassen. Niemand gebruikt nog de AIM of Yahoo messenger, en we zijn bezig met het toevoegen van Twitter, Facebook en Linkedin in de Twitters want (van) veel van jullie zou ik best willen linken of volgen. Dus als die 3 functies morgen zijn toegevoegd hoop ik dat mensen wat meer info in de profielen plaatsen, zodat ik ook wat Twitters van jullie kan volgen.

15
admin schreef:Ik merk dankzij deze discussie wel dat er opeens 2-3 Twitter volgens bijgekomen zijn?
4 :D
[url=http://www.lockershop.nl/categorie/lockers.aspx]lockers[/url] en [url=http://www.lockershop.nl/categorie/garderobekasten.aspx]garderobekasten[/url] bestel je bij Lockershop