Ik ga een poging wagen!

1
Ik ben niet helemaal nieuw hier, maar wel met mijn huidige webwinkel.
Heel veel kennis vergaren is wat ik leuk vind en daarbij ook het delen daarvan.
Dus waar ik kan zal ik mijn kennis delen met mijn mede forumgenoten.

Verder zou ik niet weten wat er interessant is om te vertellen, we moeten elkaar maar eens leren kennen op dit forum denk ik :lol:

Groetjes,
Marijke
Trots op pimpels.nl
Gek op de natuur
Merken die wij hebben:
Dutch Heroes,Fred's World En veel meer!!!!
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!

Re: Ik ga een poging wagen!

8
Er zijn inderdaad behoorlijk wat concurrenten op de markt maar voor welk product geldt dat nu tegenwoordig niet?
Je site ziet er leuk en verzorgd uit en je hebt er leuke merken tussen zitten. (en dat is al een hele opgave als startende webshop)
Behoor tot je doelgroep en sla hem op in mijn favorieten.
Suc6!
http://www.unspokenbeauty.nl/ Jouw online beautyadres!

Re: Ik ga een poging wagen!

9
Bedankt voor jullie reacties! :D
Het is idd. een lastige niche, maar wat jij ook zegt. Het is maar net waar je passie ligt.
En nou niet om de producten in onze webshop op te hemelen hoor, maar de kleertjes zijn ook zooo leuk! Whahaha soms zou ik willen dat het me nog zou passen :roll:



Hungerforinfo, helaas heb ik niks met make up etc. maar ik ken iemand die jou site vast en zeker waardeert, heb hem dus even door gestuurd.

Groetjes,

Marijke
http://www.pimpels.nl
Trots op pimpels.nl
Gek op de natuur
Merken die wij hebben:
Dutch Heroes,Fred's World En veel meer!!!!