Mark73 schreef:Nogmaals, BuPo's, postkantoren gaan allemaal dicht!
daarvoor in de plaats komen zgn "service-punten", dat kan de AKO, EMTÉ, AH, primera, etc zijn. Let wel, die sluiten hun deuren al om 17:30. Is mij bekend, want werk als chauffeur bij PostNL en na 18:00 zijn ze echt gesloten. Nee, geen Subco, in dienst van PostNL dus.
Dat heeft te maken met de contracten (lees afhaaltijden) die PostNL met die "service-punten" afsluit. Dat is dus de "haal-service".
Het gaat er niet mooier op worden, want de kennis ontbreekt ook nog wel eens bij die service-punten. Of het systeem ligt plat waardoor verzendingen vertraagd worden.
Wellicht een handige tip:
Informeer eens bij een miniopslagbedrijf in de regio. Wij hebben een webwinkel in verhuisartikelen en verhuren daarnaast ook opslagruimte aan particulieren en bedrijven. Wij hebben de laatste tijd steeds vaker klanten die een opslagunit huren, daar goederen laten afleveren, maar die pakketjes ook laten ophalen door DHL of andere vervoerders. De kosten zullen per bedrijf verschillen, maar het valt ook vaak onder de noemer serviceverlening in combinatie met het huren van opslagruimte. De goederen worden dan bij de service balie van het mini opslagbedrijf aangenomen of uitgegeven. Klaarzetten zodat klanten van een webwinkel het zelf ophalen is hierbij ook mogelijk. Ook zijn er mini opslag bedrijven die in opdracht de pakketten zelf klaarmaken voor verzending. Deze bedrijven zijn, als ze lid zijn van de NSSA (de vereniging voor Nederlandse Mini Opslag bedrijven in Nederland) minimaal 12 uur per dag geopend. De meeste dagelijks van 06:00-23:00 en sommigen zelfs 24/7.