onder het product wil ik een samengesteld product toevoegen Dus hoofdproduct + accessoire met een korting. De bundled en grouped product in magento zelf bieden niet wat ik wil dus wat plaatjes: Zoiets dus:


Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!
In zou zeggen maak er een "truc" van voor op je website want het is mij nog niet op een normale nette manier gelukt zoals in de voorbeelden.Wijnbo schreef:Hoi, ik snap niet helemaal goed waarom een bundelproduct niet voldoet? Dat is namelijk wat ik uit je plaatjes haal. Wat is er zo anders aan?
Ward de upsells en cross selling passen we al toe, echter wil ik de combinatie: koop product A + product B = korting.Ward schreef:Michèl Tel heeft een leuk artikel geschreven over upselling en cross-selling in webshops. Ik denk dat je het hem gerust kunt vragen.
Ik zal het dit weekend eens gaan proberen en als het lukt schrijf ik er zeker een artikel overvince75 schreef:In zou zeggen maak er een "truc" van voor op je website want het is mij nog niet op een normale nette manier gelukt zoals in de voorbeelden.Wijnbo schreef:Hoi, ik snap niet helemaal goed waarom een bundelproduct niet voldoet? Dat is namelijk wat ik uit je plaatjes haal. Wat is er zo anders aan?
Ik heb geen informatie gekregen...DaanWizkunde schreef:Hey Vince,
Wij hebben een module geschreven waarmee je simple en/of configurable producten kunt aanbieden als bundel. Zo kun je bijvoorbeeld meerdere producten aanbieden waarin prijs, maat, kleur nog instelbaar zijn.
Je kunt deze downloaden via: shop.wizkunde.nl. We kunnen je eventueel ook toegang geven tot een testomgeving zodat je de module kunt testen. Mail dan even naar info@wizkunde.nl
Daan Buwalda
Wizkunde
Ook al richt je je internationaal, wees dan duidelijk in je taal en maak er geen tweetalige site van op deze manier. Dit is erg slecht en behoorlijk warrig. En door dit topic ken ik jullie modules, maar waarom niet aansluiten bij Magento?DaanWizkunde schreef:@ Zyra: dat klopt. Wij verkopen onze modules internationaal en richten ons hierbij niet specifiek op de Nederlandse markt. We zullen in Q4 een Nederlandse versie van onze website lanceren.
@ Vince: als het goed is heb je een e-mail ontvangen met toegang tot een testomgeving van onze Configurable Bundle module.