PaulG schreef:Met het kleine deel wat op content basis verkeer doorstuurt maken we binnenkort buiten het affiliate netwerk om afspraken voor een vergoeding.
Je moet ook niet alle affiliates zomaar toelaten. (Of eerst wel en kijken wat werkt)
De goede hou je er dan in en daar valt ook vast mee te communiceren. De rest gooi je er uit.
We zijn erg selectief, we verwachten wel enige kwaliteit, Wekelijks melden zich ongeveer 20 affiliates zich aan. daarvan gaat slechts 10% door.
het grootste deel van je sales komt binnen via coupon, kortingscodes of cashback sales. Dus je geeft naast je affiliate vergoeding ook een aantrekkelijke korting weg. (
Beetje vreemde beredenering. Of je geeft korting en dan hebben alle affiliates dat of je geeft geen korting en dan hebben kortingssite dat ook niet. Dus het is altijd alleen je affiliate vergoeding. Je hebt het zelf in de hand![/quote]
De korting wordt direct met de koper via je eigen site afgerekend, vervolgens betaal je over het bedrag minus de korting nog eens een affiliate percentage. Het is niet zo dat de affiliate de korting voor je betaald van zijn commissie. Het nadeel van deze partijen is dat ze heel sterk in zetten op SEO en eigenlijk alleen maar een tracking cookie willen droppen. om vervolgens de commissie te scoren. De luizen in de pels van menig affiliate.
Iedere affiliate kan gebruik maken van de kortingcodes (KC) die we aanbieden, alleen neem je dan wel genoegen met een lagere vergoeding. Echter wordt de top 10 aan doorverwijzende affiliates al ruim 2 jaar gedomineerd door de kortingscode websites. Zoals ik al zei, de netwerken zelf zijn er ook erg op gericht om verkeer door te sturen naar deze sites. onder aan de streep zijn de kosten voor een KC site dus hoger dan een normale affiliate.