Eigen webshop bouwen welke modules

1
Beste Dames en Heren,

Ik bouw een eigen webshop (ben programmeur) en heb er voor gekozen alles zelf te doen ja dit is behoorlijk wat werk maar kan daardoor wel een maatwerk oplossing maken voor mijn product.
Nu de basis staat zou ik van jullie graag willen weten welke modules (buiten de betaal module) jullie allemaal in de webshop hebben en welke module je zelf graag zou willen maar er niet is of te duur.

Zo heb ik ingebouwd dat als een klant voor de 3x besteld automatisch 5% extra korting krijgt (alleen als de klant een account gemaakt heeft) zo heb ik drie levels gemaakt.
Bestellen vanuit je favorieten lijst, bestellen uit je historie

In het admin komt een compleet voorraadbeheer systeem met herinnering als een product onder het minimum komt, koppeling met myparcel voor de verzendlabels en een koppeling met acumelus (boekhouding) voor de facturen.

Hoor het graag!
Martijn Moes
https://www.intermoes.nl/
https://www.goedkoopparfum.nl/
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!