Hoi,
Wat is de handigste en beste manier om de prijs van je producten te bepalen? Vind ik best lastig aangezien je met zoveel dingen rekening moet houden. Inkoop producten, in ins geval de invoerrechten, andere kosten wat je in je bedrijf maakt en nog wel meer.
Wat is nou de beste manier om dit te bepalen?
Alvast bedankt!
2
De beste manier... inkoop + kosten + marge + btw = verkoop
vrij simpel...
Je zal per product moeten vaststellen wat de kosten zijn aan invoer en dergelijke en daarna moet jij er ook van leven en de belastingdienst wil ook wat.
vrij simpel...
Je zal per product moeten vaststellen wat de kosten zijn aan invoer en dergelijke en daarna moet jij er ook van leven en de belastingdienst wil ook wat.
I came, I saw.... I got Zenned.
http://www.getzenned.nl
http://www.getzenned.nl
Re: Prijs bepalen van product
3De beste manier bestaat waarschijnlijk niet omdat het per persoon verschillend is. Puur theoretisch is de beste prijs misschien de prijs waarbij jij een maximaal rendement haalt en klanten nog steeds het acceptabel vinden om aan te schaffen. De exacte prijselasticiteit dus.AmerikaanseWinkel schreef:Wat is nou de beste manier om dit te bepalen?
Wat dat is... is persoonlijk. Sommige mensen vergelijken zich met concurrenten, sommigen willen vooral de kosten van de webwinkel terug verdienen en anderen vinden werken weer zo vervelend dat ze liever iets minder verdienen maar dan ook niet meer dan 4 uur per week hoeven te werken, dan dat ze enorm vaak naar het postkantoor moeten, vaak moeten inkopen, veel minder verdienen per product, maar uiteindelijk alles bij elkaar wel een hoog rendement halen.
Waar liggen jouw ambities? Veel verdienen? Veel verkopen? Veel zekerheid? Veel ruimte voor het bieden van service? Zeg het maar...
- Advertentie
Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!
6
Ik denk het wel. En heb ook al één en ander rondgevraagd en gelezen. Mocht ik nog vragen hebben gooi ik dat natuurlijk ook hier neeradmin schreef:Heb je er echt wat aan? Ben je nu een stapje verder?AmerikaanseWinkel schreef:Ok thnx voor de antwoorden

Nu voor iedereen: https://webwinkelvragen.nl/. Meld je snel aan!