product feet maken

1
Ik ben nu al uren bezig om bij beslist.nl een product feed in te voeren maar snap er helemaal niets van hoe maak ik z'n feed url echt geen idee ben nu 2 uur verder en snap niet wat ik moet doen kan iemand mij dit uitleggen

Re: product feet maken

4
@marvinmuller

Ik klikte op je link om te zien wat voor shop je hebt, en zag direct een enorme fout. Je hebt een plaatje waarop iDEAL storingen te zien zijn in de linker kolom, maar die staat lokaal opgeslagen en is daardoor niet actueel. Er is nu bij jou altijd een storing in het netwerk van ING en SNS. Niet erg bevorderlijk voor de conversie lijkt mij zo.


Gebruik deze link:

Code: Selecteer alles

http://www.ideal-status.nl/static/img_issuer_status_short.png
Afbeelding


In plaats van deze die je zelf host (en dus niet vernieuwd)

Code: Selecteer alles

http://static.mijnwebwinkel.nl/winkel/euroelectronics/images/module/image/74534.jpg
Afbeelding


Je ziet direct al het verschil :P
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!

Re: product feet maken

6
marvinmuller schreef:Is dit inmiddels gelukt? Ook ik vraag mij af hoe dit in zijn werking gaat...
Zou je een korte uitleg kunnen geven hiervoor?
nee bij mij niet wacht even op de reactie van gratiswebshop wat die kan doen maar ik ben wat dat betreft echt blond

Re: product feet maken

9
Ik vraag me af hoe je weet hoe je productfeet opgebouwd dient te worden?

Hoe wordt het csv betand wat je plaats binnengehaald aangezien ik niet iets kan vinden over de standaard velden die je moet gebruiken en wat de exacte benaming van deze velden dient te zijn?

Wellicht dat iemand een voorbeeld kan posten met enkele artikelen en de veldnamen?