De DVD's, prutteltjes voor in huis zijn weg, boeken gaan ook weg. De fournituren, brei- en haakgarens zijn uitgebreid.
Op het moment heb ik een schap met partijhandel (dreft vaatwastabletten, gereedschappen, cockpitspray, scheermesjes en dat soort dingen), loopt ook niet, daarvoor komt in de plaats: houten speelgoed.
Nu ben ik van plan om houten speelgoed te verkopen, iemand in mijn nabije omgeving heeft dit jarenlang gedaan. Een soort 'Wooden giftshop' idee. Het past wel een beetje bij het concept: puur, duurzaam, ook handgemaakt.
Ik twijfel toch of ik naast tweedehands kleding ook nieuwe kleding wil gaan verkopen. En op welke manier? Dropshipping? Maandelijks inkopen lukt financieel ook nog niet.
Ik voel me een manusje-van-alles. Daarnaast ben ik Marktplaats aan het platgooien met advertenties, dit gaat best goed. Dagelijks wel overeenkomsten/biedingen. Maar eigenlijk zou ik gewoon graag willen dat het allemaal via de webshop ging. Ik heb het idee dat de SEO helemaal niet in orde is. De gehele webwinkel eigenlijk niet

Kortom: veel om over na te denken.
Help

