Hallo,
Ik ben van plan om een computer aan te schaffen, hierbij ontvang ik een marge factuur (zonder BTW).
Hoe is deze precies aftrekbaar? Ofwel; het gehele bedrag omdat ik geen btw verschuldigd ben?
Wie kan mij voorzien van de juiste info. Het betreft een gebruikte pc welke ik via een onderneming kan overnemen. Gebruikt, dus via een marge regeling.
Alvast bedankt!
Mvg,
Mark
Re: Marge factuur
2Je kunt hem toch gewoon in je boekhouding opnemen en van je uiteindelijke winst aftrekken zodat je geen inkomstenbelasting over dat bedrag betaald?
Re: Marge factuur
3Als de volledige aaschafkosten (exclusief btw) minder waren dan € 450, dan mag je de kosten in één keer aftrekken. Zijn ze hoger, dan moet je op het bedrijfsmiddel gaan afschrijven.
Re: Marge factuur
4en neem aan dat je hem 100% zakelijk gaat gebruiken?
De beste shampoo vind je op http://www.GoedeShampoo.nl
- Advertentie
Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!