Hallo, zelf heb ik nu een website die ervaringen wilt delen voor consumenten om zo andere consumenten te kunnen inlichten over veilingen. Een gevoelig onderwerp voor online handel van producten. Hiermee kunnen klanten echter wel goedkoper hun producten krijgen. Graag ontvang ik dan ook meer tips of mensen die interesse hebben om hun aanbod op onze site te presenteren en hiervoor ervaringen over te vergaren van andere consumenten.
http://www.goedkope-veiling.nl
De bedoeling is om vertrouwd en veel consumenten van andere aanbieders van veiling site's. Ook komen hier losse producten van webwinkels op. Mailen kan op info@goedkope-veiling.nl voor als iemand zijn/haar aanbod wilt presenteren. Wat zijn voor de rest nog manieren om of ervaringen van andere om juist naar voren te komen voor de consument?
Webshops te koop
Te Koop: Webshop en marketplace accounts in gamingproducten
Te koop: Webshop in hoogwaardige gamingproducten met een divers assortiment en sterke marktpositie. Verkoop via eigen webshop, Bol.com en Amazon.
Statistieken
1 bericht