Affiliate marketing en de noodzaak van EAN codes

1
Ik heb me de laatste tijd gebogen over het gebruiken van affiliatemarketing, daar is op deze site al erg veel over geschreven, maar toch blijft er voor mij 1 vraag spelen. Die heeft betrekking op de noodzaak van EAN-codes.

Ik verkoop mode-artikelen (zonnebrillen), maar heb van lang niet al mijn producten EAN-codes. Op sommige plekken lees je dat je dan beter geen affiliatemarketing kunt doen en dat het zonde zal zijn van je geld als je deze codes niet hebt. Adverteerders zullen je simpelweg niet vinden zeggen ze. Daarnaast geeft bijvoorbeeld Daisycon ook aan dat EAN-codes van groot belang zijn.

Wat is jullie mening hierover/ ervaring hiermee?
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!

Re: Affiliate marketing en de noodzaak van EAN codes

7
Dat is inderdaad een punt waar ik een beetje bang voor ben. Alleen wat ik begreep is dat de EAN codes eigenlijk enkel voor vergelijkingssites van belang zijn. Mijn echte doelgroep zit met name op fashion-blogs e.d. vergelijkingssites vind ik niet heel belangrijk (ondanks dat mijn prijs wel een USP is).