Ik ben eigenaar van HipHopChicks.nl, een webwinkel met dameskleding. Ons aanbod bestaat uit merken die voornamelijk uit Amerika komen, van bekende artiesten als Beyonce (kledingmerk Dereon), Jay Z (kledingmerk Rocawear), Missy Elliott (Respect ME, ism Adidas) en Kimora Lee Simons (Baby Phat).
Helaas gaan we stoppen met de webwinkel en willen wij de gehele voorraad verkopen. Mocht u interesse hebben om de voorraad over te nemen of iemand kennen die geïnteresseerd is hoor ik dit graag!
Alle kleding is nieuw met labels, sommige items zitten nog in plastic verpakt. Het gaat om ongeveer 1600 items, met een verkoopwaarde van rond de 70.000 euro, waaronder shirts, topjes, truien, vesten, jeans en sportbroeken, jurkjes en rokken. Veel items zijn te bekijken op http://www.HipHopChicks.nl, maar niet alle producten staan hier op.
Heeft u interesse in de gehele voorraad of een deel of heeft u vragen hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet,
Danielle
Webshops te koop
Te Koop: Webshop met diverse theesoorten en artikelen te koop
Te koop: webshop met een breed assortiment van losse thee, theecadeaus en aanverwante artikelen. Klanten zijn o.a. particulieren, tuincentra en horeca.
Statistieken
1 bericht