Ik vroeg me af waar jullie tegenaan lopen op het gebied van social media marketing. Welke problemen heb jij? Wat denk je dat beter kan?
Ik wil een blogpost gaan schrijven die deze vragen beantwoord en uiteraard deel ik die dan ook hier

Dat kan natuurlijk ookbbob schreef:Geen problemen we doen er niet mee
Ben er nog steeds van overtuigd dat het hele social media marketing verhaal te hoog wordt ingeschat. Voor sommigen kan het werken maar voor vele ook niet. Denk dat je er ook te veel tijd voor moet investeren om er iets uit te krijgen.
Ik zie concurrenten bezig met gratis win acties. Dat is leuk, daar reageren mensen op maar die willen gratis en vraag me af of ze echt iets kopen.
zoals gezegd voor sommige producten en doelgroepen kan het werken maar vooralsnog kost het te veel tijd en brengt het te weinig op. Er zijn andere methodes die denk ik meer opleveren qua omzet.
Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!
Dat vind ik ook een voordeel ervan. Ik ben ooit begonnen met twitter, maar daar deed ik niet zoveel meer mee. Nu heb ik de facebookpagina gelinkt aan het twitteraccount, dus komen de berichten nu vanzelf op twee kanalen. Ik zie op beide kanalen de volgers groeien.Elektrobert schreef:De volgers worden namelijk ook op de hoogte gehouden van nieuwigheden en andere wetenswaardigheden.
Dat is zo, als je geen problemen hebt mooiElektrobert schreef:Ik had al eerder gepost, maar weer verwijderd, omdat het om problemen ging en ik geen problemen ondervind.
Bij 100 likes geef ik iets weg. De bedoeling is naamsbekendheid en ik vind het leuk om te zien dat mijn artikelen goed gelezen worden.
De volgers worden namelijk ook op de hoogte gehouden van nieuwigheden en andere wetenswaardigheden.
Kijk dat is goed om te horenDroomjuweeltjes schreef:Dat vind ik ook een voordeel ervan. Ik ben ooit begonnen met twitter, maar daar deed ik niet zoveel meer mee. Nu heb ik de facebookpagina gelinkt aan het twitteraccount, dus komen de berichten nu vanzelf op twee kanalen. Ik zie op beide kanalen de volgers groeien.Elektrobert schreef:De volgers worden namelijk ook op de hoogte gehouden van nieuwigheden en andere wetenswaardigheden.
Ik ben nu ook voorzichtig begonnen met adverteren op facebook. Ik heb de kosten laag gehouden en ga eerst eens kijken wat het wordt. Ik heb aan de betaalde advertentie in ieder geval al een kinderworkshop voor 12 kinderen overgehouden, verder nog even afwachten.
Of het echt meer kopers op de site oplevert, vraag ik me ergens wel af. Er wordt juist niet zoveel gekeken naar de berichten over nieuwe dingen op de site, maar juist wel naar de tips, naar de inspiratie ideetjes en wat bijvoorbeeld heel goed bekeken werd waren de foto's van de nieuwe inrichting van de ruimte met de voorraad. Waarna ik dan weer de vraag kreeg waar ik de voorraadbakken vandaan had. Maar die verkoop ik dan jammer genoeg zelf weer niet...