Feedback Djamo.nl

1
Hallo allemaal,

Onlangs ben ik gestart met een nieuwe webshop: http://www.djamo.nl :D

Babyshop Djamo richt zich tot het verkopen van eerlijk geproduceerde, handgemaakte en biologische producten.
De webshop is gemaakt met behulp van de SEOshop tooling en mede door het lezen van een aantal posts op dit forum heb ik de webshop verder kunnen optimaliseren. Ik ben benieuwd wat jouw mening over de webshop is en of jij nog tips & tricks hebt hoe ik mijn webshop verder kan optimaliseren.

Groeten,
Babyshop Djamo
http://www.djamo.nl

Re: Feedback Djamo.nl

3
Mooie webwinkel hoor! En een mooi assortiment!

Als ik op straf van forumleden zat te wachten, zou ik durven zeggen dat je webwinkel met kop en schouders uitsteekt boven de onuitputtelijke stroom ik-zit-thuis-met-zwangerschapsverlof-en-begin-een-tweede-kleertjes-punt-com.

Maar toch zijn die je meerdere in één opzicht: persoonlijkheid.
Je site is strak en zakelijk, maar daardoor ook kil, afstandelijk en onpersoonlijk.

Je mist een identiteit — een smoel of een menselijk gezicht.
Voor mijn part zelfs een corporate identity, maar dan wel eentje die warmte en nabijheid uitstraalt.
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!