Wie kan mij helpen met een webshop gemaakt in wordpress? Ik zal mijn vraag zo goed mogelijk proberennte omschrijven.
Ik heb een eigen webshop begonnen en laten maken in wordpress. In deze shop staat een pagina waar een formulier onder hangt, dit formulier is voor als klanten meer info willen over een product. Ze vullen dan de omschrijving en/of kleur en andere gegevens in. Nu is mijn vraag of het mogelijk is om een button te maken en die bij elk product te plaatsen. Dan kunnen ze die button aanklikken alsnze bij dat product zijn en er meer infomover willen, zodat ze niet eerst het product moeten verlaten en dan het formulier invullen.
Kan iemand mij hier meer over vertellen?
Re: webshop hulp nodig: button bij elk product
2het korte antwoord: ja dat is mogelijk.
maar dat lijkt me wel iets (als je er zelf geen kijk op hebt) dat je niet zelf er op zet en ik denk niet dat er zo'n specifieke plugin bestaat ofzo..
maar dat lijkt me wel iets (als je er zelf geen kijk op hebt) dat je niet zelf er op zet en ik denk niet dat er zo'n specifieke plugin bestaat ofzo..
Chocolade. Puur, eerlijk & lekker. Chocoladeverkopers.nl
Re: webshop hulp nodig: button bij elk product
3Nu word ik nieuwsgierig. Is er ergens meer over te vinden? Dan kan ik dat misschien gaan uitzoeken 

Re: webshop hulp nodig: button bij elk product
4Ik snap niet helemaal wat je bedoelt, zou je het eens anders kunnen verwoorden? Ik weet zeker dat we een oplossing voor je kunnen vinden, want er is heel veel mogelijk met Wordpress.
Klaas Koopman - SEO Specialist & Affiliate Marketing Specialist (ook werkzaam als consultant)
- Advertentie
Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!
Re: webshop hulp nodig: button bij elk product
5Ik heb nu de product enquiry plugin geinstalleerd. Dat bedoelde ik dus. Iemand bekend ermee, of je het formulier kan vertalen naar nederlands en of je de button kan plaatsen waar je wilt?