Re: Virtueel kantoor mbt webshop

2
Je mag een bedrijfsverzamelgebouw of business center alleen als adres opgeven als je daar permanent ruimte huurt. Een kruk in een internetcafé of andere virtuele werkplek kun je niet gebruiken als vestigings- of bezoekadres.
StoreCore.io

Re: Virtueel kantoor mbt webshop

4
WebwinkelMeerwaarde schreef:Ward geeft al antwoord op jouw vraag, maar ik vraag me af: waarom zou je dat willen?
Vaak willen 'zolderkamer' webshops niet met hun huisadres op de website. Ik heb ooit eens een discussie met een collega gehad die zelfs aangaf dat hij dacht dat klanten het betrouwbaarder vinden als je als webshop redelijk centraal ligt (Den Bosch / Utrecht). Ook gewoon in een grote stad/de randstad in plaats van een klein dorp in Noord Groningen, Zuid Limburg of Zeeland.
Het zou natuurlijk kunnen. Ik heb hier geen bewijs van, maar ook niet om het te ontkrachtte. 
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!