Hallo!
Ik ben John Gelens, eigenaar van administratiekantoor Boekhouden met John. Ik woon en werk in Oegstgeest, ben 46 jaar en ongehuwd.
Ik heb bedrijfseconomie gestudeerd in Rotterdam en ben werkzaam geweest in de financiële kolom van diverse bedrijven. In 2014 ontstond voor mij de mogelijkheid om te starten als ondernemer. De vrijheid om zelf de vorm en inhoud van je dienstverlening te bepalen is voor mij erg belangrijk.
Ik leer op dit forum veel over de ervaringen / problemen van webwinkels met Payment Service Providers, grensoverschrijdend verkeer, BTW perikelen en meer leuke dingen. Jullie kunnen me vragen stellen over je administratie en belastingen via de thread ‘Ondernemen’.
Groeten,
John Gelens
Ecommerce Nieuws
- 10-09 Europese magazijnruimte groeit snel dankzij Chinese platforms
- 09-09 Aantal Nederlandse Temu-gebruikers groeit niet meer
- 05-09 Europa wil nieuwe regels om Chinese platforms onder controle te houden
- 29-08 Herbruikbare verpakkingen nog ver van standaard in ecommerce
- 28-08 ING: ‘Online omzet groeit 9%’
Webshops te koop
Te Koop: Webshop in drankgeschenken te koop
SEO-gedreven omzet in de drank- en geschenkenbranche. Mooie basis in online aanwezigheid, groeiend klantenbestand.
Statistieken
3 berichten