Re: magento specialist gezocht

3
Waarom zou ik dat doen? Ik zoek gewoon een bedrijf die meerdere webwinkels voor een prima prijs (uiteraard.. :wink: ) kan maken. Moet middels magento gebeuren. Nu kan ik er natuurlijk een groot verhaal om plaatsen, maar de kern aanvraag blijft hetzelfde Dirkjan. Google kan ik gaan gebruiken, maar ik hecht waarde aan jullie mening en ervaringen. Aan de hand daarvan wil ik een keuze maken.

Antonio

Re: magento specialist gezocht

4
Het leek mij kinda obvious waarom, maar goed dat is het dus niet.

Omdat vragen die bestaan uit een regel en verder niet specifiek ingaan op wensen of verwachten meestal geen reacties krijgen. Mensen reageren pas als iets ze écht het gevoel hebben dat het matcht.

Voor een passievolle ondernemer met waanzinnige ideeën willen veel specialisten werken.
Voor iemand die amper informatie geeft, en waar je elk woord uit moet trekken, is het maken van een offerte of reactie voor de meesten al te tijdrovend, en haken ze af.
Nu op mijn weblogs:
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!