Wie heeft tips voor promotie en benaderen potentiele klant

1
Beste Allemaal,

ik heb sinds kort een webshop om goedkoop te verzenden met guldenpostzegels.

Nu ben ik reeds actief met google adwords en vroeg me nu af of jullie nog tips voor me hebben om potentiele klanten te benaderen,
Ik heb reeds een mooi aantal klanten waaronder boekverkopers, dvd verkopers, directmail bedrijven etc.

Wie heeft er tips?

groetjes Samantha.

Ik weet niet hoe het hier gaat en of ik maar zo hier mijn site kan promoten, maar mochten jullie de link willen dan mail ik jullie die graag

Re: Wie heeft tips voor promotie en benaderen potentiele kla

2
Wil je actief benaderen of gevonden worden? Indien het laatste kan ik je een tip geven:

het schijnt zo te zijn dat je bezoekers kunt "kopen".
Ik heb een site gevonden die een product verkoopt ( als affiliate) waar je software kunt downloaden die in enkele weken veel bezoekers zal trekken.

Dit gebeurt op een manier die je ook handmatig kunt doen, al ben je dan uren, dagen en misschien wel weken bezig om allemaal in te voeren. Het gaat o.a. om backlinks maken. Dit programma doet dit automatisch. Kijk maar of je hier iets mee kunt.

Staat op www.verdienenmetwebsite.nl en het heet Free Mass Traffic.

Nou, het is alleen een eenmalig bedrag, dus niet helemaal "Free".

Succes ermee.
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!