hallo ondernemers

1
Hallo mijn naam is Riccardo en net als velen op dit forum heb ik ook plannen om een webwinkel op te zetten.
Het plan is om tassen te gaan verkopen nu niet bepaald een gat in de markt , maar ik ben ervan overtuigd dat met veel noeste arbeid en een hoge service er een succes van te maken.

Nu ben ik in het beginstaduim van mijn onderneming dat de plannen zijn gemaakt, maar dat het allemaal nog gerealiseerd moet worden.
De eerste stap is gemaakt door het boek webwinkel voor dummies aan te schaffen, want die term is mij in het digitale winkelwereldje wel toebedeeld.En natuurlijk door mij hier aan te melden voor jullie hulp.

Ten eerste wil ik mij gaan verdiepen in het bouwen of laten bouwen van een (magento) webshop.
De layout en huisstijl heb ik al redelijk in mijn hoofd.
Later of tijdens dat proces zal ik mij in het bevoorraden gaan verdiepen.
Ik zal om dit topic niet teveel te vervuilen mijn eerste vragen in een ander topic stellen gaan jullie mee..?
http://www.bagandtasch.nl
linkpartner worden of kunnen wij wat voor elkaar betekenen in de tassen branche.
Neem eens contact met me op.