Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!

Re: Wanted: Webshop Marketeer - Heuts | Limburg

6
Wouter Hol schreef:Het is zeker mooi, maar niet nieuw dat vacatures in een grafisch vormgegeven plaatje aangeboden worden. Of is dit voor de e-commerce branche toch wel nieuw?
Infographics zijn inderdaad niet nieuw, maar dit is de eerste vacature die ik heb gezien in infographic-stijl. Mooie combinatie dus van twee oude dingen (vacature + infographics) tot iets nieuws.
StoreCore.io

Re: Wanted: Webshop Marketeer - Heuts | Limburg

8
Ward schreef:Infographics zijn inderdaad niet nieuw, maar dit is de eerste vacature die ik heb gezien in infographic-stijl. Mooie combinatie dus van twee oude dingen (vacature + infographics) tot iets nieuws.
Mijn vriendin heeft al tientallen van zulke vacatures voorbij zien komen, maar zij is dan ook werkzaam als illustrator/grafisch vormgever. :)