Zoals de titel al aangeeft ben ik opzoek naar een bedrijfsnaam waar ik mijn webwinkels onder wil laten vallen.
Op dit moment heb ik namelijk nog maar 1 webwinkel maar ik wil daarnaast nog enkele webwinkels met dropshipping leverancier overnemen (ik vind het ondernemen en laten groeien van webwinkels leuker dan het design, voorraadbeheer, en technische aspect)
En aangezien ik een eenmanszaak ben kan ik maar 1 kvk nummer registreren daarom zoek ik 1 naam waar ik meerdere handelsnamen onder wil laten vallen.
Om een voorbeeld te noemen wat ik zoek of zelf bedacht heb:
- Iets met mijn initialen zoals; JG webwinkels, JG Network
- of iets simpels als; Simply Bought
Dat is hetgene waar ik nu op ben gekomen maar nog niet 100% van ben overtuigt. Is er iemand die me iets meer op weg kan helpen? Alvast bedankt
Ecommerce Nieuws
- 11-09 Extra regels Amazon veroorzaakt onrust bij verkopers
- 10-09 Europese magazijnruimte groeit snel dankzij Chinese platforms
- 09-09 Aantal Nederlandse Temu-gebruikers groeit niet meer
- 05-09 Europa wil nieuwe regels om Chinese platforms onder controle te houden
- 29-08 Herbruikbare verpakkingen nog ver van standaard in ecommerce
Webshops te koop
Te Koop: Webshop in nagelverzorgingsproducten met eigen merklijn te koop
Webshop in nagelverzorgingsproducten. Eigen merk, groot social media bereik en uitbreidingsmogelijkheden door sterke leverancierscontacten.
Statistieken
2 berichten
2 berichten
Plaats reactie