Ik ben nieuw hier op het forum aan iedereen hier op het forum hallo!!

Nu mijn vraag magento de hosting draait hij op linux en op windows?? En op welke draait hij het soepelst?
Mvg
Oke dank je wel en hoe is deze hosting aanbieder??Maurice schreef:Magento voelt zich het beste thuis in een Linux omgeving (word ook aangeraden)
Magento heeft veel speciale modules nodig om lekker vlot te kunnen werken, deze zijn voor linux alle beschikbaar en voor windows is het vaak houtje touwtje om alles draaiend te houden.
Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!
De pakketten die je nu laat zien zijn zogeheten "shared" hosting, voor een laag bedrag per maand een gedeelde serverpakketje. Deze zijn in 98% van de gevallen niet geschikt voor Magento door zijn vereiste resources. Ga echt op zoek naar webshop hosting of magento hosting welke voor Magento geoptimaliseerd is. Houd direct ook rekening mee dat je verplicht SSL moet hebben (kan niet bij alle hosters) op je webwinkel.simba schreef:Oke dank je wel en hoe is deze hosting aanbieder??Maurice schreef:Magento voelt zich het beste thuis in een Linux omgeving (word ook aangeraden)
Magento heeft veel speciale modules nodig om lekker vlot te kunnen werken, deze zijn voor linux alle beschikbaar en voor windows is het vaak houtje touwtje om alles draaiend te houden.
http://www.easyhost.be/nl/shared-hostin ... 3godxQEAPA
Zit ik er mooi tussen met FreeBSD.Maurice schreef:Magento voelt zich het beste thuis in een Linux omgeving (word ook aangeraden.