Voorstellen

1
Hallo!

Wij hebben pas een webwinkel opgestart, Beautyding.nl. Hier kan men online verzorgingsproducten en make up kopen van het merk Jafra. Jafra Cosmetica is een merk met mooie kwaliteit producten.

Pas begonnen dus superleuk om verhalen en tips van anderen te lezen!

Re: Voorstellen

2
Welkom Beautyding, in dit voorsteldraadje is het de bedoeling dat we een beetje te weten komen van mensen achter de webshop en niet alleen de URL.

Dus graag nog een aanvulling.
I came, I saw.... I got Zenned.
http://www.getzenned.nl

Re: Voorstellen

4
Hierbij nog een aanvulling!

Ik ben Marlou, nog een student. Ik probeer met deze webwinkel ook wat meer inzicht in online marketing te krijgen wat zeer ten goede komt voor mijn studie!
Advertentie

Wil je zelf je eigen webwinkel maken? Met JouwWeb is dat heel eenvoudig! Dankzij een slimme keuzehulp ontwerp je zelf je eigen thema of huisstijl. De software is technisch volledig doorontwikkeld en naast het Nederlands ook in het Engels beschikbaar. Ruim 250.000 ondernemers gingen je voor!